Sayfa Seç

Kazanan kim olacak?

Kazanan kim olacak?
reklâm

Yazar hakkında

AK Parti ilçe kongrelerini gerçekleştirmeye hazırlanırken, siyasi kulislerin en çok hareketlendiği yer Darıca oldu. 13 Eylül’de kongresini gerçekleştirecek olan AK Parti Darıca’da Murat Arslan’ın aday olmasının ardından parti içinde kıyasıya bir rekabet yaşanmaya başladı. Bıyık’ın belediye başkanlığı için istifa etmesinin ardından ilçe başkanı olarak atanan Av. Ufuk Acay ile ilgili ise sosyal medyadan destek paylaşımları geliyor.

ARSLAN’A İSTİŞARE, KADIN VE GENÇLİK KOLLARI’NDAN DESTEK

İlçe Başkan adaylığı için çalışan Murat Arslan’ın 2002 ruhuyla hareket ettiği ve partinin kurucu isimleriyle bir araya geldiği öğrenilirken, Arslan’a kadın kolları, gençlik kollarından da yoğun bir destek olduğu, bazı mahalle başkanlarının da Arslan’a destek verdiği kulislerde ifade ediliyor.

ACAY’A SOSYAL MEDYADAN DESTEK PAYLAŞIMLARI

Partinin mevcut ilçe başkanı Av. Ufuk Acay’a ise sosyal medyadan destek paylaşımları geliyor. Partililer sosyal medyalarından yaptıkları mesaj dolu paylaşımlarla Acay’a desteklerini ilan ediyor.

GENEL MERKEZ KİMİ ADAY GÖSTERECEK?

Tek liste ile gerçekleşecek olan AK Parti’de Darıca ilçe başkanlığı için istişarelerin devam ettiği öğrenilirken, Genel Merkez’in ilçe başkan adaylığı ile ilgili henüz net bir karar almadığı öğrenildi. Bölgemizde bulunan Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçeleriyle ilgili çalışmaların devam ettiği öğrenilirken, Darıca’da yaşanan kıyasıya rekabetten kimin galip çıkacağı ise şimdiden merak edilmeye başlandı. Genel Merkez’in yapacağı çalışma sonrasında mevcut ilçe başkanı Ufuk Acay’a göreve devam mı denilecek, yoksa uzun yıllar partide görev yapan Murat Arslan’ın adaylığı mı duyurulacak bekleyip göreceğiz.

Haber: Samet Kahraman

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar