Sayfa Seç

Trabzonlular, Darıca’da buluştu

Trabzonlular, Darıca’da buluştu
reklâm

Yazar hakkında

Darıca Trabzonlular Derneği Yönetimi, birlikteliklerinin ve dayanışmalarının pekişmesi adına hemşehrileri ile birlikte kahvaltıda bir araya geldiler.

Darıca Trabzonlular Derneği Başkanı Umut Sağlam ve yönetimi tarafından organize edilen kahvaltı programına bölgemizde yaşayan çok sayıda Trabzonlu katıldı.

Fevzi Çakmak Mahallesi, İstasyon Caddesi, Örnek Sokak adresindeki dernek binasında düzenlenen kahvaltıya;  Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yanı sıra Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Dinç,  Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Şentürk, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Darıca CHP İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, İstanbul Kartal AK Parti Beledile Meclis üyesi Nizamettin Altıntaş, CHP Kartal Belediyesi Meclis Üyesi İlker Bakioğlu,  Darıca Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Nevzat Aytekin, Ak Parti Kocaeli eski il başkanı Mahmut Civelek, Darıca Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hamza Doğan,  Kocaeli Trabzonlular Dernek Başkanı Fuad Ayar, Gebze Trabzonlular Derneği Başkanı Halil İbrahim Kadıoğlu, Çayırova Trabzonlular Dernek Başkanı Burhan Beşiroğlu, Gebze Trabzonlular Derneği eski başkanları Necdet Demirtaş,  Celalettin Kurt, Kızılay Darıca Şube Başkan Yardımcısı Çetin Solhan, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu Müdürü Suat Yapıcı, Gebze Trabzonlular Derneği eski Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Ayar,  STK Temsilcileri, İl ve İlçelerin dernek başkanları ve çok sayıda Trabzonlu vatandaş katıldı.

UMUT SAĞLAM TEŞEKKER ETTİ

Kahvaltının ardından bir konuşma yapan Darıca Trabzonlular Dernek Başkanı Umut Sağlam, kahvaltıya katılım sağlayan, düzenlenmesinde destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, ‘’ Burada bir birliktelik, ağabeylik, kardeşlik ortamı olmasını istedik. Hepiniz katıldınız, Allah razı olsun, ayaklarınıza sağlık, çok teşekkür ediyoruz. Bir hatamız olmuş ise de affola. Bu güzel ortamı sağladığınız için gerçekten minnettarım, bizi onurlandırdınız hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun’’ dedi. Kahvaltının ardından günün anısına toplu olarak resim çektirilerek program sona erdi. Evren KIZILTAŞ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!