Anasayfa > Siyaset  >  Gebze’de AK Parti Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Gebze’de AK Parti Koordinasyon Toplantısı YapıldıGebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Mimar Sinan Mahalle Teşkilatı’nın düzenlediği bir koordinasyon toplantısına katıldı. Toplantı, İlçe Başkanı Recep Kaya’nın da katılımıyla gerçekleştirildi ve birçok partili bu etkinlikte yer aldı.

Belediye Başkanı, toplantının ardından kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Başkanın paylaşımında şu ifadeler yer aldı: “İlçe Başkanımız Recep Kaya başkanlığında gerçekleştirilen, Mimar Sinan Mahalle Teşkilatımızın koordinasyon toplantısına katılarak kıymetli kardeşlerimizle buluştuk. Misafirperverliği için Mimar Sinan Mahalle Başkanımız Erdi Açıkgöz’e, mahalle yönetimimize ve AK davamıza gönül veren kardeşlerime teşekkür ediyorum.”

Toplantının amacı, partinin yerel düzeydeki çalışmalarını gözden geçirmek ve mahalle bazında vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya yönelik stratejiler geliştirmekti. Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına dair geri bildirimlerin alındığı bu toplantıda, yerel yönetimin hizmetlerinin daha da iyileştirilmesi hedefleniyor.


Sıradaki Habere Kaydır