Sayfa Seç

Kılıç; “Gebze’nin çehresini değiştirecek proje yok”

Kılıç; “Gebze’nin çehresini değiştirecek proje yok”
reklâm

Yazar hakkında

Açılış Konuşması İlçe Başkanı Engin Kılıç tarafından yapıldı. Kılıç konuşmasında; “ On tane organize bölgesine sahip ve yaklaşık yüz bin işçinin istihdam edildiği Gebze’mizde tam teşekküllü bir devlet hastanesinin olmaması, insanların İstanbul ve İzmit’e yönlendirildiğini dile getirdi. Gün içinde milyona yaklaşan nüfusu ile trafik sorununun 20 yıllık iktidar partisinin Belediyesi tarafından giderilememiş olmasına değindi. Son günlerde bahsedilen Mermerciler Fuar Alanı projesine de değinen Engin Kılıç Gebze’nin çehresini değiştirecek projeler ortaya konamadığını söyledi.

MİLLETİN YÖNÜ YENİDEN REFAH’A DÖNDÜ

 Sonrasında İl Başkanı Mehmet Aras’ın söz aldı. Aras’ın konuşmasında; “Bilindiği gibi, halkın içinde yaşayan bir siyasetçi olarak aylardan beri bir gerçeği her fırsatta dile getiriyorum. Halkımızın en önemli gündem maddesi hayat pahalılığıdır. Eğer bu şekilde devam ederse bir sonraki gündem aşırı yoksulluk ve yoksunluk olacak. Eğer yine de önlem alınmazsa maalesef bir sonraki gündem açlık olacaktır. Geçtiğimiz günlerde, ak parti meclis gurubu toplantısında, bir vatandaş, cumhurbaşkanının yüzüne karşı, açım, işsizim diye bağırdı. Erdoğan’ın duymazlıktan geldiği bu sesi, milletimiz çok iyi duymuştur. Ve yönünü Yeniden Refah Partisi ne dönmüştür.”

 İlçe Divan’da son olarak Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe söz aldı. Bayram Sakartepe, 20’ye yakın milli siyaset kurulları ile hem hükümetin icraatlarını takip ettiklerini hem de milletin beklentilerinin, problemlerinin nasıl çözüleceği noktasında akademik çalışmalar yaptıklarını ayrıca her alanda projeler geliştirdiklerini kaydetti.

ZİNDE VE DİNAMİK BİR KADRO VAR

 Yeniden Refah Partisi’nin 2 yıl içerisinde 81 ilde 926 ilçede kongrelerini yapıp örgütlenmesini tamamlandığını bildiren Bayram Sakartepe, Yeniden Refah Partisinin büyük kongresini 45 bin kişinin katılımıyla yapıp, 1 Ocak 2020 itibarıyla da seçime girme yeterliliğini almış yegâne partilerden olduğunu dile getirdi. Genç ve dinamik bir teşkilat yapısına sahip olduklarını, üyelerin yaş ortalamasının 36 olduğunu vurgulayan Sakartepe, “Bu oran gösteriyor ki Türkiye’nin son derece zinde ve dinamik bir kadrosuna sahip bir partisi var. Genç bir kadroya sahibiz. 50 yıllık milli görüş geleneğimizi, tecrübelerimizi gençliğin dinamizmiyle harmanlıyoruz” dedi. Mustafa Ulaş GEÇAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar