Sayfa Seç

Ünlü, gündemi değerlendirdi

Ünlü, gündemi değerlendirdi
reklâm

Yazar hakkında

Ünlü basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü açıklamalarına “CHP Türkiye’ye cephe almış bir siyaset ayıbı, bir siyaset defosu, bir siyaset falsosudur. Bizim CHP’yle sorunumuz Türkiye’yle sorunu olduğu içindir. Bizim CHP’yle sorunumuz sakat ve sancılı politikalarıyla ilgilidir.” diyerek başladı

“UŞAKLIĞIN ALENİ BEYANI”

Ünlü açıklamalarının devamında, ”Öğretmene, işçiye, memura, esnafa, emekliye, sanayiciye, işsize, çiftçiye verdiği oy kadar kıymet yükleyen bir siyasi zihniyetin samimiyetinden insan sevgisinden ve muhik muamelesinden söz etmek mümkün müdür? Yine bir CHP Milletvekilinin kalkıp Türk ordusuna satılmış demesi bize göre hesabı sorulması gerek şerefsizliktir, kepazeliktir, Türkiye husumetinin kök salmasıdır. Kahraman Türk ordumuzun satılan, satılmış görülen yeri neresidir? Orduya satılmış demek, bedelsiz, satılmışlığın, uşaklığın aleni beyanıdır.

“YA BAŞARAMASAYDIK”

Ya Cumhur İttifakı olmasaydı? Biz hala terörle mücadeleyi Hakkari, Şemdinli ve Çukurca’da sürdürüyor olsaydık? Bırakın Akdeniz’de ve Karadeniz’de petrol, doğalgaz aramayı, balık tutmak için Fransızlardan izin alıyor olsaydık. Kendi İHA’larımızı yapamayıp İsrail’e muhtaç kalmaya devam etseydik? Öğretmenlere siz mevcut düzeni destekliyorsunuz diyen muhalefete meydanı bıraksaydık? Ya başaramasaydık?

“YAKINDAN TAKİPTEYİZ”

Zillet ittifakı başarsaydı anayasadan Atatürk silinmiş olsaydı nasıl bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti olurduk? Bunların hesabını yaparak Türk Dünyası Lideri Devlet Bahçeli’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etmeleri gerekiyor. Küresel güçlerin mesajlarını burada iletmelerini biz MHP olarak çok yakından takip etmekteyiz. Buradan,  Kocaeli’den bu soruları sormaya devam edeceğiz.” dedi

 “SANCAKLI’DAN ÖZÜR DİLESİNLER”

Ünlü uzun süre gündemi meşgul eden Saffet Sancaklı konusunda, “Sayın Saffet Sancaklı’nın Kocaelispor hakkında iddialarını yaptığı söylemlerde kamuoyunun dikkatini çeken bir sohbet oldu. Biz ilkelerde buluşuyoruz diye yapılan toplantıyı desteklediğimizi söyledim. Kocaeli Milletvekilimiz Saffet Sancaklı’nın paraları yiyor diyenler bu başlıkları atıyor. Bu söylemlerle MHP’ye ve Saffet Sancaklı’ya köşe yazılarında yazanlardan bir özür beklemekteyiz.
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar